Atletická soutěž 2017

11. května 2017

Spoluogranizátoři:

Královéhradecký krajský úřadTJ Sokol Hradec Králové a Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola Hradec Králové

                        

Jedenáctý ročník atletických závodů pro děti z dětských domovů se uskutečnil ve čtvrtek 11. května v sokolském sportovním areálu na Eliščině nábřeží.

Pořadatelé z Dětského diagnostického ústavu v Hradci Králové přivítali 12 atletických družstev z deseti zařízení náhradní rodinné péče. Dorazily týmy z Královéhradeckého a Pardubického kraje.

Mladí sportovci se utkali v šesti atletických disciplínách.

Nejlepší  sportovní  formu si přivezli závodníci z Dětského domova v Nechanicích a překvapivě i osmička sportovců z odloučeného pracoviště Diagnostického ústavu z Brandlovy ulice v Hradci Králové.. Nicméně poctivý sportovní boj předvedli všichni závodníci, napomohlo k tomu i krásné počasí, které po dlouhém období chladných jarních dnů konečně přišlo i do Hradce Králové.

Průběh závodů naplnil přesně časový harmonogram a všichni účastníci si odnášeli domů nejen ceny, medaile a diplomy, ale i spousty hezkých dojmů a zážitků.

Poděkování za pomoc při organizaci patří studentkám Obchodní akademie v Hradci Králové, dále pak pracovníkům Sokola Hradec Králové,

Královéhradeckému kraji děkujeme za poskytnutou finanční dotaci a určitě velký dík patří hlavnímu organizátorovi - pracovníkům diagnostického ústavu v Hradci Králové.

Celkové pořadí týmů:

1. DD Nechanice

2. DDÚ Brandlova Hradec Králové

3. DDŠ Kostelec nad Orlicí

4. DD Dolní Lánov

5. DDŠ Chrudim

6. DDÚ Říčařova Hradec Králové

7. DD Holice

9. DD Vrchlabí

10. VLO Přestavlky

11. SVP Návrat Hradec Králové

12. DD Potštejn

_________________________________________

Ke stažení soubory: 

Soutěž týmů 2017 (formát *.pdf)