Atletická soutěž 2016

10. května 2016

Spoluogranizátoři:

Královéhradecký krajský úřadTJ Sokol Hradec Králové a Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola Hradec Králové

                        

Jubilejní desátý ročník atletických závodů pro děti z dětských domovů se uskutečnil ve čtvrtek 14. Května v sokolském sportovním areálu na Eliščině nábřeží.

Pořadatelé z Dětského diagnostického ústavu v Hradci Králové přivítali 11 atletických družstev z deseti zařízení náhradní rodinné péče. Dorazily týmy z Královehradeckého, Libereckého i z Pardubického kraje.

Mladí sportovci se utkali v šesti atletických disciplínách.

Nejlepší  sportovní  formu si přivezli závodníci z Dětského domova v Semilech a Horního Maršova. Ale i ostatní závodníci si vedli statečně, celý průběh závodů za krásného počasí porběhl bez problémů, podle časového harmonogramu a všichni účastníci si odnášeli domů nejen ceny, medaile a diplomy, ale i sposty hezkých dojmů a zážitků.

Poděkování za pomoc při organizaci patří studentkám Obchodní akademie v Hradci Králové, dále pak pracovníkům Sokola Hradec Králové,

Královéhradeckému kraji děkujeme za poskytnutou finanční dotaci a určitě velký dík patří hlavnímu organizátorovi - pracovníkům diagnostického ústavu v Hradci Králové.

Celkové pořadí týmů:

1. DD Semily

2. DDŠ Horní Maršov

3. DDŠ Chrudim

4. DD Nechanice

5. VLO Přestavlky

6. DDŠ Kostelec nad Orlicí

7. DD Potštejn

9. DDÚ Hradec Králové

10. DDŠ Vrchlabí

11. DDÚ Hradec Králové - Brandlova

7. SVP Návrat Hradec Králové

_________________________________________

Ke stažení soubory: 

Soutěž týmů 2016 (formát *.pdf)