Atletická soutěž 2015

14. května 2015

Spoluogranizátoři:

Královéhradecký krajský úřadTJ Sokol Hradec Králové a Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola Hradec Králové (pracoviště Stěžery).

                        

Devátý ročník atletických závodů pro děti z dětských domovů se uskutečnil ve čtvrtek 14. Května v sokolském sportovním areálu na Eliščině nábřeží.

Pořadatelé z Dětského diagnostického ústavu v Hradci Králové přivítali 78 závodníků z deseti dětských domovů a středisek výchovné péče. Dorazily týmy z Královehradeckého, ale i Pardubického kraje.

Mladí sportovci se utkali v šesti atletických disciplínách.

Nejlepší  sportovní  formu si přivezli závodníci z Dětského domova v Nechanicích a Dolního Lánova. Tito sportovci ovládli většinu disciplín. Na paty jim šlapali borci z Chrudimi a Hradce Králové. K bezproblémovému průběhu atletického mítinku napomohly také studentky ze střední školy ve Stěžerech, které asistovaly rozhodčím ze Sokola Hradec Králové.

Na závěr převzali vítězové z rukou ředitele závodu Ing. Martina Benáka medaile a mnoho dalších cen, na které finančně přispěl Královehradecký kraj, za což mu patří velký dík.

Celkové pořadí týmů:

1. DD Nechanice

2. DD Dolní Lánov

3. DDŠ Chrudim

4. DDÚ Hradec Králové

5. DDŠ Horní Maršov

6. DD Vrchlabí

7. SVP Návrat Hradec Králové

8. DDŠ Kostelec nad Orlicí

9. DD Moravská Třebová

10. VLO Přestavlky

_________________________________________

Ke stažení soubory: 

Soutěž týmů 2015 (formát *.pdf)