Hra logik

Nábízíme Vám na našich stránkách i trochu zábavy. Známá a oblíbená hra LOGIK je zde prezentována v počítačové podobě a byla vytvořena speciálně pro tyto stránky mladým a nadějným programátorem Michalem Markem. Hru spustíte poklepáním na ikonu a pravidla jsou k dispozici.

Hra logik

Cíl hry

Nalézt správnou barevnou kombinaci pěti kruhů ( velkých) do 10 odkrytí

Postup:

Pomocí barevných tlačítek zvolte barvy pěti kruhů ( velkých). pro jednotlivý řádek. Jste-li spokojeni s výběrem, zmáčkněte tlačítko "Vyhodnocení".

Pravidla:

Barva může být měněna jen v jednom řádku. Na jednom řádku se barva nesmí opakovat a všechny kruhy musí být obarveny. Po vyhodnocení se obarví kontrolní kolíky podle pravidla: černý kolík - jedna barva je na správném místě bílý kolík - jedna barva je na špatném místě, ale barva je mezi pěti správnými, bezbarvý kolík - jedna barva není mezi pěti dobrými Pozice kontrolních kolíků se neřídí pozicí kruhů, ale jsou obarveny podle barvy, nejprve černé, pak bílé.

Cílem hry je tedy určit na základě průběžných vyhodnocení jednotlivých řádků přesné zadání vygenerových barev, které jsou ukryty v horním šedivém obdelníku v max 10 pokusech

Stažení