Prosinec 2013

co vše se odehrálo v posledním měsíci roku 2013

Bylo toho opravdu hodně, ani nelze vše zaznamenat....

Tak zkusme se zmínit alespoň o těch nejdůležitějších akcích.

Prosinec začal návštěvou Mikuláše a jeho oblíbeného doprovodu, to byla hodně vydařené a nutno říci, že velcí i malí se bezezbytku podřídili oné hře slibů o polepšení a každý dokázal nebeským i pekelným hostům něco předvést, zazpívat, zahrát či zarecitovat.

 

Návštěvy pokračovaly, již tradičně nás navštívili hradečtí fotbalisté, bohužel sestoupivší z 1. ligy a také pro změnu prvoligoví hokejsté Králové hradeckého Mountfieldu. Hradeckým sportovcům poctivě fandíme po celý rok a držíme jim palce.

 

Díky těmto kontaktům se podařilo sehnat i lístky na mezistátní utkání Česko - Finsko do O2 Arény v Praze. Využili jsme toho a navštívili i Pražský hrad.

  

Zúčastnili jsme se i populárních Hroších her v Chrudimi i vánočního turnaje v nohejbalu v Kostelci nad Orlicí. Průběžně se staráme o koně a kozy na naší minifarmě, vyrábímě vánoční dárky  a zdobíme si diagnosťáček, aby to tu bylo na Vánoce hezké.

Rybářský kroužek si vyzkoušel porcování štědrovečerního kapra a také musíme poděkovat studentům gymnásia J.K. Tyla za sbírku dárků, které nám věnovali a obohatili tak naši štědrovečerní nadílku.

  

A závěr měsíce a roku patřil vánočnímu stromečku. Bohužel i letos tu několik dětí zůstalo, ale určitě nezůstaly bez radostii a potěšení, které jim diagnostický Ježíšek připravil.

  

  

Tak šťastný a veselý nový rok 2014!