Návštěva Miroslavy Němcové

16. října 2013

Bývalá předsedkyně Parlamentu České republiky paní Miroslava Němcová navštívila v rámci své návštěvy Hradce Králové vedle dalších institucí a škol (Nová knihovna, Floristická střední škola a další) také náš diagnosťáček. Zúčastnila se našeho komunitního sezení, zazpívala si s námi a zahrála hru na seznamování. Musela se také v rámci našich komunitních tradic dětem i dospělým řádně představit a čelit i našim dotazům. A tak už víme, že jezdila do Hradce na prázdniny za babičkou, vzpomíná ráda na krásný prostor Masarykova náměstí, že poslouchala Beatles a nyní vážnou hudbu a neposlouchá bohužel Hip-Hop, že nemá žádné zvíře, ale když skončí v politice, kdoví, zda si nějaké nepořídí.....

Vyjádřila také svůj pocit, že nás vnímá jako sebevědomé děti, které se nebojí, že se jí líbí evidentně dobrý vztah s vychovateli a že ji mrzí, že nemůže zústat mezi námi delší dobu. 

  

 

  

Na závěr dostala paní Němcová od nás Zvoneček pro štěstí, které děti vyrábějí pro naše hosty v keramické dílně a celé příjemné setkání, oproštěné od jakékoliv předvolební či jinak politické agitace, zanechalo ve všech zúčastněných velmi hezký dojem.