Aprííííl!!!

Říčařovka:

Aprílové počasí si s námi pohrálo, nám to ale nevadilo a užili jsme si mnoho zábavy.

O Velikonocích jsme vyšlehali holky a od nich také malovaná vajíčka a jiné dobroty.

Byli jsme na divadelním  představení, které jsme zhlédli v anglickém jazyce, které se nám moc líbilo a slíbili jsme si, že ještě musíme trochu dopilovat naši angličtinu.

 Na kolech jsme dojeli na Kuks, kde jsme si prohlédli historickou lékárnu a Braunův betlém Sluníčka jsme si užívali na stolové hoře Ostaši, v Podkrkonoší jsme zdolávali Zvičinu.

Malé děti se byly podívat v Liberci na zajímavé fyzikální pokusy v IQ landii.

Fandili jsme také hradeckým fotbalistům nebo jsme uklízeli Česko.

Hokejista Petr Koukal přišel s námi pobesedovat a vyprávěl nám o svém životě. Zajímavá byla také přednáška manželů Hojných o Indii.

Redakční rada: Týna, Míla, Káťa, Andrea

Brandlovka:

8.dubna jsme byli v minizoo Stěžery. Bylo to tam dobré. Viděli jsme tam různá zvířátka. Nejvíc nás všechny zaujal pelikán. Někteří odvážlivci mu házeli do zobáku rybky. Potom jsme se docela dlouho dívali na klokana, a všichni jsme se smáli, protože byl srandovní. A nakonec ti co chtěli, si mohli pochovat králíčky. Ti byli moc roztomilí. Nakonec si myslím, že se tam všem moc líbilo. (Anděla)

V pátek 17.dubna jsme jeli do Bonsai Centra. Tam jsme si prohlédli všechny bonsaje. Bonsaje jsou miniaturní stromečky. Na zahrádce měli i jezírko s pestrobarevnými kapry. Počasí se zhoršilo a tak jsme šli zpátky. Paní majitelka nám nabídla , že si můžeme vzít jeden spinner zdarma. (Roman)

Každé úterý jezdíme na Říčařovku. Můžeme si vybrat z nabídky různých kroužků - bowling  vaření, vytvarné činnosti, sport, práce s počítač, plávaní i zahradnictví. Ty děti, které mají nejlepší výsledky si mohou kroužek sami vybrat. Já si vybírám vždycky sport. Na sport chodíme ven. Na sportu hrajeme  florball, hokejbal, nohejbal atd. Já sportuji ráda a sportu se chci věnovat i v budoucnu. (Martina)