Leden 2015

Rozhodně jsme se nenudili

Začátek nového roku byl vyplněn nejrůznějšími aktivitami. V lednu jsme neměli čas zahálet - hráli jsme na hřišti hokejbal, byli jsme na zimním stadionu v Jaroměři, kde jsme jezdili na bruslích, dokonce jsme zažili i bruslení ve tmě.

I přesto, že nám, počasí moc nepřálo, šli jsme na dlouhou procházku. Při ní jsme objevili velký vodopád. „Připadala jsem si jako v hororu, voda hučela, byla špinavá a strašidelná.“(Nikola).

Jednu lednovou neděli jsme jeli do Všestar , do plaveckého bazénu. Voda byla studená, ale když jsme plavali, tak nám to nevadilo. Během plavání jsme si udělali chvíli na to, abychom učili našeho mladšího spolužáka plavat – i v té studené vodě jsme se pěkně zapotili.

Navštívili jsme také několik divadelních představení. Byli jsme v Divadle Drak na „Pejskovi a kočičce,  také jsme viděli divadelní představení Richardova  III. hra a Kytici, byli jsme i v kině na třetím díle Babovřesek

Někteří z nás se také zúčastnili turnaje v sálové kopané. Soupeři byli silní, ale naši statečně bojovali a obsadili páté místo.

Pomáhali jsme také stavět nový přístřešek pro koně, procházeli jsme hradecké lesy a v nich navštívili  rytířské hradiště, fandili jsme hradeckým hokejistům, nebo jsme jeli bobovat do Orlických hor. Hodně legrace jsme zažili při návštěvě Tonga. V Tongu jsme jezdili na tříkolkách, skákali na trampolíně, prolezli jsme nafukovacím hradem, bojovali s barevnými míčky, jezdili na dlouhé skluzavce a užívali si na dalších atrakcích. Moc se nám zde líbilo.

A protože jsme v lednu nějak málo fotili, tak pár ilustračních obrázků z prací na naší minifarmě, jezdeckého výcviku a z hokejbalu.

  

 

 

 

Redakční rada: Iveta, Karolína, Šárka, Nikola, Petr, Martin, Kuba